Recent News
Kilka paranormalnych mitów

Kilka paranormalnych mitów jest wymienionych poniżej:

Chupacabra- Mało kształtna istota, która według wierzeń istnieje w Ameryce Północnej i podobno pije krew zwierząt gospodarskich.

Wilkołak- Uważa się, że osoba przekształca się w wilka w noc pełni księżyca.

Wampir – Stworzenie z folkloru, które jest znane z tego, że może przeżyć dzięki esencji życiowej, zazwyczaj krwi.

Kraken – Głębinowe stworzenie wyglądające jak kałamarnica, znane z powodowania katastrof statków, a następnie pożerania marynarzy.

Cerber – Słynny trzygłowy pies z mitologii greckiej znany z tego, że strzeże domu Hadesa. Pożera wszystko, co próbuje uciec przed panem śmierci i nie pozwala żywym ludziom wejść do podziemi.

Zombie- Pozbawiona mowy i woli istota, która została stworzona w sposób nadprzyrodzony, która jest zautomatyzowana tylko do jednego ruchu, zazwyczaj chodzenia i jedzenia ludzkiego mięsa.

Kontrola nad mitami

Ludzie od dawna wierzą w mity i nie łatwiej jest stwierdzić, że to wszystko jest złe. Możemy jednak nałożyć kontrolę na zakres, w jaki wierzą. Nie możemy po prostu powiedzieć ludziom, że ich przekonania są bezpodstawne, ale możemy powiedzieć im, aby wierzyli w oparciu o dowody. Na przykład, turystyka zarabia ogromne kwoty na sprzedaży nawiedzonych historii. A uprzywilejowane grupy społeczne są zwabione tymi ofertami.

Wiele razy gangi rozprzestrzeniają plotki o tym, że stary budynek jest nawiedzony, ale czy zastanawiałeś się, dlaczego tylko stare budynki są nawiedzone? Dlaczego nowe budynki nie mogą być nawiedzone. My osobiście uważamy, że nie można prosić ludzi, aby przestali wierzyć, ale używając ważnych punktów i dowodów możemy pokazać im prawdę.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *