Seks telefon


Ażeby współżyć z kochanką przez telefon, w teorii wystarczy mieć tylko dojście do czynnego urządzenia. Osobnicy, którzy sprawdzili już taką rozrywkę, powinni jednak wykorzystać kilka pomocnych chwytów, bowiem dzięki nim seks telefon będzie znacznie przyjemniejszy. Pogawędki o zabarwieniu seksualnym każdorazowo namawiają do stosunku, jednak zazwyczaj rozmówca jest zmuszony zadowalać się samodzielnie, dlatego w trakcie prowadzenia rozmowy powinien mieć oba ramiona puste. Jeżeli byłby zmuszony ściskać w ręce komórkę, pieszczenie się stałoby się niezwykle żmudne, a niejednokrotnie nawet nierealne.

Z tego powodu przydatny mógłby okazać się głośnomówiący sprzęt. Sięgając po niego, można mieć obie kończyny puste, tak więc da się nimi pieścić swoje miejsca intymne. Problemem może być jednak to, że przez zestaw głośnomówiący wszyscy wokół słyszą, co dokładnie mówi uczestnik zabawy. Planując wykonać seks telefon, warto zatem zapewnić sobie odrobinę prywatności. Celem tego warto usadowić się w kameralnym i zacisznym pokoju, pilnując, by żaden osobnik nie zdołał wychwycić erotycznych pogaduszek. Mężczyzna rozłożony w swobodnym pokoju bezproblemowo się rozluźni i skupi jedynie na nadzwyczaj przyjemnej seksualnej gierce. Nareszcie przestanie zamartwiać się, że członek rodziny niespodziewanie wparuje mu do pokoju i popsuje wspaniałą zabawę. Zapewni sobie zupełnie inny relaks, jaki z całą pewnością będzie potem wielokrotnie wznawiać. Osobnik, który chociażby jednorazowo pofigluje przez aparat telefoniczny, automatycznie zakocha się w takiej usłudze.

Oczywiście w Internecie można wyszukać jeszcze wiele innych wskazówek, jakie sprawią, iż sex telefon zagwarantuje rozmówcom o niebo więcej uciechy. Warto oczywiście przeczytać takie teksty i samodzielnie je wypróbować, przechodząc do zabawy głównej. Jeśli tylko człowiek przeprowadzi ją w odpowiedni sposób, z całą pewnością będzie polecać ją następnie wszystkim swoim znajomym.

Seks telefon jest zabawą, która w przeszłości była niesamowicie popularna. Obecnie także opłaca się po nią sięgnąć, jednak jeżeli chcesz to uczynić, najpierw musisz się z nią zaznajomić.

Zapewne to zaczęcie zabawy stanie się dla ciebie najcięższe. Rozmowę zacznij więc od prostego pytanka - "co masz ubrane?". Posłuchaj reakcji i odważ się mówić, jak sam się prezentujesz bądź jak po kolei ściągasz z sylwetki fragmenty ubioru. Czasami intymne rozmowy mogą zacząć się chociażby prostym "dzień dobry" - to też dobre słowo. Gdy już zadecydujesz, o czym powiesz, ustal jeszcze, w jaką postać wejdziesz. Możesz zostać osobą dominującą i mówić zwroty w sposób agresywny bądź przyjąć uległą pozycję. Spróbuj jak najdokładniej grać własną postać, bo dzięki temu rozrywka zagwarantuje ci jeszcze więcej frajdy. Ważne będzie również to, byś pozbył się lęku i śmiało powiadał to, o czym pomyślisz.

Nim jednak zadzwonisz pod sex telefon, upewnij się, iż dysponujesz wystarczającą liczbą gotówki na koncie telefonicznym. Możesz także zainwestować w gratisowe rozmowy, by następnie nie bać się, że twoja dyskusja zostanie gwałtownie przerwana. Jeśli bowiem posiadałbyś niewielki budżet, musiałbyś nieustannie zamartwiać się tym, że w arcyważnej chwili twój telefon po prostu się wyłączy. Byłoby to dramatyczne dla ciebie i twojej kochanki.

Jeśli wypróbowujesz seks telefon po raz pierwszy, to całkowicie (np na sex telefon) normalne, że konwersacja nie będzie w pełni idealna. Wszystkiego jesteś w stanie się jednak wyuczyć, jeżeli z takiej zabawy zaczniesz korzystać systematycznie. Po trzech konwersacjach zdobędziesz niesamowitą pewność i od tej pory każdą kochankę będziesz mógł rozochocić i zadowolić. Wystarczy tylko, że zatelefonujesz pod jej numer, a potem zobrazujesz jej erotyczne historie, jakie to przytrafiły ci się w niedalekiej przeszłości.

Informacje

Dodany: 2019-12-27
Kategoria: seks

Tagi dla artykułu

encyklopedia, gazeta, (np na sex telefon), wiedza