Jaka karta tarota


Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Umiarkowanie – położenie normalne

Twój partner lubi się nad sobą użalać. Czerpie cichą satysfakcję z własnego poświęcenia, jest dumny z siebie jako ofiary. Czasami miota nim bezproduktywna zazdrość. Wszechstronne zahamowania mogą trwać nawet do końca życia. Lepiej zakończ tę relację, gdyż nie wyniknie z niej dla Ciebie nic pozytywnego.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Karta zdradza o cierpieniach w przeszłości. Ale za to teraz Twój chłopak jest pewny siebie, swobodnie wygłasza poglądy i zawsze potrafi ich obronić. Gdy chce coś osiągnąć, będzie tak długo drążyć, aż otrzyma przedmiot pożądania. Zwykle nie narzeka na życie rodzinne. Po prostu uwielbia dzieci. Choć istotna też jest dla niego samorealizacja. Nadaje się na stałego partnera, powinniście stworzyć udany związek.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kochankowie położenie normalne

Twojego chłopaka cechuje ogromne pragnienie miłości. Poza tym jest łagodny, kochliwy, wrażliwy. Czasem optymistycznie patrzy na świat. Niekiedy liczą się dla niego tylko uczucia.

Jest wielkim romantykiem, choć czasem nie widzi rzeczy takimi, jakimi są. Wierzy, że życiowe problemy w jakiś sposób same się rozwiążą, najlepiej bez jego udziału. Na szczęście można z nim dyskutować i zwykle dochodzi się do porozumienia. Taka osoba będzie szanować Twoje potrzeby. Możesz więc z nim swobodnie wiązać plany na przyszłość. Nie zawiedzie Cię.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: (np na sex telefon) Sprawiedliwość położenie normalne

Niewierność, nielojalność, niestabilność emocjonalna – oto czego możesz się spodziewać. To osoba na zmianę histerycznie płaczliwa i agresywna. Trudno się od niego uwolnić. W miłości czuje się wykorzystywany albo niezrozumiany i pokrzywdzony, a w dodatku stale się obraża. Lubi wpędzać w poczucie winy. Czy Wasz układ ma sens?

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Słońce położenie normalne

Karta ta uosabia zdeklarowanego optymistę. Jego wiara w swój fart ma naprawdę silne podstawy. Słońce charakteryzuje witalność oraz pogodę ducha. Jest wewnętrznie dojrzałym, zrównoważonym emocjonalnie człowiekiem. Zwykle nie miewa dylematów dotyczących własnej tożsamości.

Wie czego pragnie, a plany realizuje bez kłopotów. Odnosi sukcesy finansowe i jest zadowolony z osiągniętej pozycji społecznej. Owoców swojej pracy nie roztrwania, lecz potrafi korzystać z nich z pożytkiem i satysfakcją. Tworzy ciepły, bezpieczny dom, w którym wszyscy mieszkańcy mogą rozwijać własną indywidualność. Wygrałaś na loterii. Twój związek będzie inspirujący, a seks niezapomniany.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Rydwan położenie normalne

Wszystko zmierza ku klęsce. Trafiła Ci się osoba nadmiernie pewna siebie, uparta, mściwa. Zarówno zachowanie, jak błędy, które popełnia, są konsekwencją dawnych działań lub poczynań.

Informacje

Dodany: 2019-04-11
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

dieta, facet, gazeta, gsm, masturbacja, (np na sex telefon), telefon, uczucia, wiedza