Przez Stiga przeszedł


Jest taki dorosły, Stig. Jego rodzice mieszkają w naszej miejscowości. Sprowadzili się tutaj zaraz po Twoim wyjeździe. On odwiedza ich bardzo często. Próbowałam z tym walczyć, ale on był taki silny oraz męski to mężczyzna, który nie zatrzymuje się w pół drogi... Ty jesteś taki młody, Stig oraz za mało dojrzały dla mnie. Zrozumiałam to, kiedy poznałam go. Ty też zapewne w końcu przyznasz, że ta nasza miłość to była zwykła dziecinada. Na koniec chcę cię prosić o coś, co jest dla mnie bardzo ważne: odeślij mi moją fotografię, bo chcę ją ofiarować mojemu przyszłemu mężowi. Karin Chłopaki, on jest chory! Beznadziejny przypadek! Dzwońcie po weterynarza!

No co, czy myślisz, że weterynarz uleczy jego zranione serce? Nie widzisz objawów? Facet siedzi jak skamieniały oraz tępym wzrokiem wpatruje się w ścianę! Jest (artykuł pochodzi stąd) biały jak śnieg, usta mu drżą, a wzrok ma tak ponury jak sierżant Hobol!

Przez Stiga przeszedł nagły dreszcz. Wreszcie zaczęły docierać do jego świadomości głosy z zewnątrz. Zdruzgotanym, nieprzytomnym wzrokiem rozglądał się dookoła. Koledzy stali w ścisłym kółku przy jego łóżku oraz o rety! zabrali list od Karin. Teraz list wędrował z rąk do rąk. Pierścionek zaręczynowy wypadł z koperty oraz leżał gdzieś na podłodze. Stig podniósł się nagle. Oddaj to! powiedział stanowczym osem. Policzki paliły go, a oczy płonęły z nienawiści oraz bólu. Dostał z powrotem swój list, ale chłopaki w dalszym ciągu stali wokół niego oraz wpatrywali się.

Informacje

Dodany: 2020-10-16
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu

(artykuł pochodzi stąd), studia