Mężczyzna

Pamiętajcie iż

Ale ty teraz potrzebujesz snu, albo staniesz się bardzo chorą małą dziewczynką. Więc ja się staram utulić cię do snu. Pamiętajcie, iż byłam dość młoda. Wszystko, co wiedziałam o sobie, to było, iż nie trzeba się tam dotykać i nie trzeba pozwolić obcym, aby mnie tam dotykali. Myślę, iż jest to pierwsza rzecz, jakiej uczą dziewczynki.

Dodany: 2021-10-18 | Komentarze: 0


Fantastycznie

Fantastycznie! No tak, ale... oraz tu pojawiły się pieiwsze obawy. Po pierwsze nie wierzył, że ona się zgodzi. Jego samochód to stary, rozkraczony grat. Nie będzie pasował do dziewczyny tej klasy. Z jej urodą mogła przecież przebierać w chłopcach jak w ulęgałkach. Piotr orientował się, z kim chodziła wcześniej. Między nimi był Arek, najlepszy piłkarz w mieście oraz.

Dodany: 2021-09-28 | Komentarze: 0


Przez Stiga przeszedł

Jest taki dorosły, Stig. Jego rodzice mieszkają w naszej miejscowości. Sprowadzili się tutaj zaraz po Twoim wyjeździe. On odwiedza ich bardzo często. Próbowałam z tym walczyć, ale on był taki silny oraz męski to mężczyzna, który nie zatrzymuje się w pół drogi... Ty jesteś taki młody, Stig oraz za mało dojrzały dla mnie. Zrozumiałam to, kiedy poznałam go. Ty też zapewne w końcu przyznasz,.

Dodany: 2020-10-16 | Komentarze: 0


dnia Mimo iż

Pamiętaj, iż tu są żmijowiska. No i tak to było. Zagasiłem ognisko i położyłem się spać. Ale zasnąć nie mogłem bardzo długo nie żebym rozmyślał niej akurat trawił mnie jakiś niepókój. Następnego ranka, po sucharkach i kawie na śniadanie, byłem zbyt zajęty wyprawianiem całej grupy w drogę, aby zwracać na Marię jakąkolwiek uwagę. Kiedy na moment przed tym, jak mieliśmy wyruszyć, sprawdzałem.

Dodany: 2020-09-23 | Komentarze: 0


Jej ręka nagłym

Jej ręka nagłym ruchem sięgnęła do mego krocza, udami ocierała się o mnie. Wyszeptała: Och, pani z sex anonsów, pani z sex anonsów. , Wymacała palcami suwak. : rrg v Chodź do namiotu rozkazałem. Odsunęła się nagle. Tylko nie myśl, iż ja się tak zawsze zachowuję. Naprawdę, nie jestem taka. pani z sex anonsów, nie myślisz tak, prawda? Ja w ogóle nic nie myślę, proszę pani. Wsunęła mi już rękę w rozporek, moszcząc.

Dodany: 2020-08-25 | Komentarze: 0


Myślisz że to ma

Nikiedy przedtem nie znalazł się w sytuacji zagrażającj życiu. Nikiedy nie czuł tak panicznego, potwornego strachu. Czy uda im się przetrwać? Oczyma wyobraźni widział już nagłówki w gazetach: Czwórka studentów poniosła śmierć w czasie burzy śnieżnej!. Rozpalili ogień w starym, na wpół rozwalonym piecu, ale niewiele dawał ciepła. Okna zasłaniała gruba warstwa śniegu. Za parę dni miała być Wi gilia... facet przypomniał sobie choinkę, ojca, jego drugą żonę, młodsze.

Dodany: 2020-01-01 | Komentarze: 0