Jesteś osobą posiadającą


Wróżba od tarota: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś osobą bardzo zdolną, przyswajanie wiedzy idzie Ci bardzo łatwo. Dlatego też powinieneś iść na studia, jeśli tylko trochę się przyłożysz na pewno je skończysz i to z całkiem niezłym wynikiem. Tak więc studia odpowiednie dla Ciebie to prawo- zobaczysz że będziesz zadowolony z takiego wyboru. Po tych studiach znajdziesz pracę przynoszącą Ci satysfakcję, a także odpowiednie profity.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Jako że nauka nie sprawia Ci większych trudności, musisz iść na studia zaspokajające Twe ambicje. Doskonałym wyborem byłaby medycyna. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się , że mógłbyś sobie nie poradzić- jesteś w błędzie. Zobaczyłbyś ze nie taki diabeł straszny jak go malują. Idź na te studia, a Twe życie potoczy się tak jak sobie wymarzyłeś.

Wróżba od tarota: Kapłan położenie normalne

Masz bardzo szerokie spojrzenie na świat. Dostrzegasz znacznie więcej, aniżeli przeciętny człowiek. Tak więc kształć się dalej. Kierunki na które chodzi większość ludzi nie są dla Ciebie. Odpowiednim wyborem byłoby iść na filozofię, mógłbyś tam jeszcze bardziej rozszerzyć swoje horyzonty.

Wróżba od tarota: kochankowie

Jesteś osobą ze sporą empatią, tak więc powinieneś iść na studia i to na kierunek, po którym mógłbyś pracować z ludźmi. Może to być psychologia, resocjalizacja. Zobaczysz że praca zdobyta po tych kierunkach dawałaby Ci satysfakcję.

Wróżba od tarota: Rydwan położenie normalne

Jesteś osobą inteligentną, nie możesz więc jej marnować. Idź więc na studia. Wybierz kierunek który Cię interesuje. Dobrym wyborem byłoby kulturoznawstwo. Miałbyś tam szansę jeszcze bardziej poszerzyć swoje horyzonty.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość położenie normalne

Jesteś osobą posiadającą swe twarde zasady, stąpającą mocno po ziemi. Masz swoje zdanie w każdej kwestii. Idź więc na studia na kierunek typu: prawo albo administracja. Będziesz tam miał szansę jeszcze bardziej się rozwinąć, Twe zdolności przywódcze znacznie Ci pomogą.

Wróżba od tarota: pustelnik położenie normalne

Posiadasz talent do nauki języków. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze tego nie zauważyłeś, to spróbuj posiedzieć chwilę nad jakimś językiem i zobaczysz że uczysz się znacznie szybciej niż inni. (zobacz prawdziwy sex telefon) Tak więc idź na studia w tym kierunku.

Wróżba od tarota: Koło Fortuny położenie normalne

Jako że masz w sobie dar przekonywania i doskonale współpracujesz z ludźmi, powinieneś się dalej uczyć. Idź na kierunek w którym będziesz mógł wykorzystać swoje zdolności. Dobrym wyborem będzie psychologia, po skończeniu tego kierunku będziesz mógł pomagać ludziom, a uwierz doskonale byś sobie z tym poradził.

Wróżba od tarota: Moc położenie normalne

Jesteś osobą otwartą, chętną do nowych wyznań, chcącą poznawać życie. Przed Tobą cały świat.

Informacje

Dodany: 2019-09-21
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

internet, pomoc, studia, wakacje, (zobacz prawdziwy sex telefon)